Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0