Titles you rated
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 2.5