Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5