Titles you rated
The HeirsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0