Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
My First ClientRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Far from HeavenRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5