Series
Ratings
31- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Gold DiggerRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 5.0
Apple Tree YardRated ★ 4.0
Liar Season 1Rated ★ 2.5- My TeacherRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0