Movies
Ratings
104
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Breathe InRated ★ 3.0
The Secret ScriptureRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
GrabbersRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 2.5
LovingRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 2.5
The Next Three DaysRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5