Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0