Movies
Ratings
62
The Hidden FaceRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0