Movies
Ratings
433- The First RideRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Longest Third DateRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5