Series
Ratings
19
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0