Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5