Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5