Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0