Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 2.5- Transporter: The SeriesRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0