Series
Ratings
12
Reply 1997Rated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
The X-FilesRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0