Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0