Titles you rated
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
LiveRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
TemptedRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Judge vs. JudgeRated ★ 3.0
JugglersRated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 3.0
Borg MomRated ★ 3.0
Thunder StoreRated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 2.5
SeventeenRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
The Best HitRated ★ 2.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.5
Reunited WorldsRated ★ 3.0