Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 0.5
AmourRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
Varda by AgnesRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0