Series
Ratings
65
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.0