Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0