Titles you rated
The Potato LabRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0