Series
Ratings
228
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 2.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Vivid RomanceRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 4.0
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Seven First KissesRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 3.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 3.0