Movies
Ratings
88 VenomRated ★ 4.0 VenomRated ★ 4.0
 Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.5 Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.5
 Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0 Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 The Reagan ShowRated ★ 3.5 The Reagan ShowRated ★ 3.5
 Oh, Ramona!Rated ★ 1.5 Oh, Ramona!Rated ★ 1.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 JokerRated ★ 4.0 JokerRated ★ 4.0
- The Last StationRated ★ 3.5
 AladdinRated ★ 4.0 AladdinRated ★ 4.0
 DerangedRated ★ 3.0 DerangedRated ★ 3.0
 TakenRated ★ 3.5 TakenRated ★ 3.5
 Northern Limit LineRated ★ 3.5 Northern Limit LineRated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
 Keys to the HeartRated ★ 3.5 Keys to the HeartRated ★ 3.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 3.0 Call Me by Your NameRated ★ 3.0
 The OutlawsRated ★ 3.5 The OutlawsRated ★ 3.5
 ExitRated ★ 4.0 ExitRated ★ 4.0