Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The EelRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
Warm Water Under a Red BridgeRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5