Titles you rated
OverlordRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0