Titles you rated
The HelpRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5