Movies
Ratings
195
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Eight BelowRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 1.0
AnnabelleRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
No EscapeRated ★ 2.5
Patema InvertedRated ★ 3.0
The White Haired Witch of Lunar KingdomRated ★ 0.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Monkey King 2Rated ★ 0.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5