Titles you rated
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 1.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 1.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5
SkinsRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0