Movies
Ratings
683
AftersunRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
SpiritwalkerRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.5
First CowRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
Patriots DayRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0