Series
Ratings
33
GoblinRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0