Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0