Movies
Ratings
28
The ChaserRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Miracles from HeavenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5