Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5