Movies
Ratings
19
In TimeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5