Series
Ratings
12
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5