Movies
Ratings
120
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Kite RunnerRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0