Titles you rated
My GirlRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
WhisperRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5