Series
Ratings
100
BigRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5