Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.0
Re/MemberRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
AuditionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- VirusRated ★ 1.5
MaXXXineRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
New OrderRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5- Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Last TransmutationRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Avenger ScarRated ★ 1.0