Movies
Ratings
94
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
AlphaGoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5