Movies
Ratings
223
CallRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5