Movies
Ratings
114
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5