Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5