Movies
Ratings
114
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0