Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5