Series
Ratings
60
Big ThingRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 4.0