Movies
Ratings
21
HopeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0