Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
The WireRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.0