Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
RinguRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5